.

.

.

.

Amigos

Вітаємо вас на сайті Курсів іноземних мов Амігос, де ви зможете отримати корисну інформацію про наші курси, методику, спеціальні пропозиції, та інші послуги, що ми пропонуємо. Сподіваємося, що тут ви знайдете інформацію, що пояснить вам принципи нашої роботи та суть нашого ключового поняття - СПІЛКУВАННЯ

Вам подобається подорожувати? Подобається зустрічатися з новими людьми? Бажаєте працювати за кордоном? Спілкуєтеся з представниками інших країн? Чи є не володіння іноземною мовою перепоною на шляху до здійснення ваших бажань? Якщо відповідь на ці запитання ТАК, то ви звернулися за адресою. Курси Амігос допоможуть вам подолати мовні та культурні бар'єри.

Амігос це не просто курси іноземних мов, наша ціль - навчити СПІЛКУВАННЮ в іншому МОВНОМУ та КУЛЬТУРНОМУ середовищі. СПІЛКУВАННЯ - це головна мета вивчення будь-якої іноземної мови. Але нажаль, що іноді, навіть коли людина вміє читати, писати, говорити, та розуміти іноземну мови, все одно має проблеми у СПІЛКУВАННІ. Ви запитаєте - як це можливо? Відповідь на це запитання ви знайдете, якщо пригадаєте, як навчилися говорити на рідній мові. Чи вивчали ви граматику, коли ще були зовсім дитиною? Звичайно, що ні. У вас просто була потреба передати інформацію, і ви навчилися це робити, слухаючи та імітуючи мовлення інших.

Com

Це означає, що спершу ми навчилися спілкуватися і лише потім писати, читати та говорити згідно з граматичними правилами. І це процес ніколи не буває зворотнім. Саме такою є філософія курсів АМІГОС - навчити наших студентів спілкуватися іноземною мовою за аналогією з рідною, не розділяючи навчальній процес на різні складові (читання, письмо, говоріння, аудіювання), а підходячи до нього, як до одного цілого.

Std

Як цього досягти? Традиційно існує дві методики оволодіння навичками спілкування:

-вивчення мови не в мовному середовищі - охоплює різні види комунікативних вправ за певними темами, спрямовані розвивати конкретні навички та вміння.

-Вивчення мови у мовному середовищі - вивчення іноземної мови, зумовлене життєвими комунікативними ситуаціями (використання мови не завжди граматично правильне).

Амігос пропонує третій - альтернативний метод вивчення мови, що базується на поєднанні найефективніших елементів двох попередніх методів. Як результат отримуємо новий методи вивчення мов, що відповідає вимогам та потребам реального життя і водночас пристосований до індивідуальних потреб учнів.

FANAT